HAKKIMIZDA VİZYONUMUZ
Türkiye'nin Tek Patentli Gabion Firması ŞENBAY METAL 2008'de, inşaat ve mühendislik alanlarında profesyonel çözümler üretmek amacıyla yola çıktı. Uzman mühendisler tarafından yönetilen ŞENBAY METAL, güven ve kaliteden ödün vermemeyi şirket felsefesi olarak kabul etti. Bugün, yer aldığı her projede coğrafik sanat alanlarında bu felsefeyle çalışmaktadır.

Uzmanlık alanı, başta hegzagonal örgülü tellerden ,imal edilen gabion terramesh bohçalama gibi istinat yapıları olmak üzere, kaya ve taş düşmeleri çiğ bariyeri kar siperi ve çamur bariyerlerine karşı teknik çözümler üretmektedir, Tüm bu hizmetleri verirken müşterilerine daima doğru ekonomik kaliteli mühendislik çözümleri sunar.

Bugüne kadar pek çok idare ve kuruluşla çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Özel sektörde de sorumluluğunu üstlendiği tüm projeleri anahtar teslim tamamladı ve adından güvenle söz ettirerek yoluna devam ediyor.. Sizlerinde bu kuruluşun çatısı altında görmekten büyük mutluluk duyuyoruz hoş geldiniz.
Tabiat ananın şekillendirdiği coğrafyamızda, tehdidi altında bulunduğumuz sorunların içerisine girerek, çözüm odaklı mühendislik çalışmalar yaparak yaşam alanlarına, doğaya ve canlılara gelebilecek zararları ortadan kaldırmak için. Gelecekteki kuşaklara dayanıklı, mukavemet gücü yükseltilmiş çözümler üretmektir amacımız.


Doğa harikalarından aldığımız materyal parçalarını, matematiksel hesaplarla şekillendirerek boyutlarını, ölçülerini mühendislik çalışmaları ile değiştirip,
soruna çözüm üretmek ve gelecekte en üst sıralarda yer almak, rekabet ortamında en az maliyette yapılar yapabilmektir hedefimiz.

Başarı için iddialıyız.
Değerlerinize önem veriyoruz.
Geleceğe güçlü yapılar taşıyabilmek için, rehberlik ediyoruz.
Görselliğe ve tüketici haklarına saygı duyuyoruz.

Güçlü bir dünya kurabilmemiz için el ele Gabion Duvar Metal İşleri.